Kadra pedagogiczna

Naszą kadrę stanowią osoby, które w swojej pracy jak i w życiu osobistym kierują się wartościami chrześcijańskimi. Wychowawcy z pasją do dzieci, stale rozwijający swoje umiejętności i podnoszący kwalifikacje.

KAROLINA SOKOŁOWSKA

Karolina Sokołowska -dyrektor Przedszkola Rodzinnego Arka. Nauczyciel przyrody, biologii oraz chemii. Wyróźnia ją pasja do edukacji. Jest autorką i nauczycielem prowadzącym zajęcia przyrodniczo-eksperymentalne. Z zamiłowania baczny obserwator przyrody, miłośnik wędrówek oraz spotkań z przyjaciółmi.

MAGDALENA WEBER

Magdalena Weber –  wicedyrektor ds. pedagogicznych w Przedszkolu Rodzinnym Arka, nauczyciel dyplomowany z 20-letnim stażem pracy. Absolwentka teologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła także studia na kierunku Oligofrenopedagogika – edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną, Studium Nauk o Rodzinie przy Instytucie Studiów nad Rodziną ATK w Warszawie, a także Wczesne wspomaganie rozwoju i edukacji uczniów autystycznych w  Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli Behavior w Poznaniu. Mama pięciorga dzieci. Działa w fundacji Nasz Dom w Lutolu Mokrym. Prowadzi kursy przedmałżeńskie.

MONIKA KAŹMIERCZAK

Monika Kaźmierczak – nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, absolwentka Collegium Da Vinci oraz Uniwersytetu Zielonogórskiego. W codziennych wyzwaniach wychowawczych stara się kształtować w maluchach dobre nawyki wierząc, że jest to  klucz w wychowaniu wolnego i samodzielnego człowieka. Swój czas wolny najchętniej spędza aktywnie na rowerowych wycieczkach, górskich wędrówkach oraz pływaniu.

KATARZYNA ŚWIDERSKA

Katarzyna Świderska – nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Szczęśliwa żona i mama. Ceni sobie pozytywne podejście do wychowania, z uśmiechem podchodzi do wyzwań, które stawia codzienność. W swoich wychowankach stara się również kształtować takie nastawienie do życia. Ważna jest dla niej formacja duchowa oraz przekazywanie dzieciom  wartości  chrześcijańskich.

MARTA KACZMAREK

Marta Kaczmarek – z zamiłowania i wykształcenia nauczyciel języka angielskiego, nauczania przedszkolnego i wczesnoszkolnego oraz psycholog. Studia ukończyła na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z energią, zapałem i zaangażowaniem oddaje się pracy z dziećmi. Prywatnie pasjonatka kina, teatru, muzyki lat 80 oraz jazdy na rolkach.

ANNA PISAREK

Anna Pisarek –  logopeda, pedagog specjalny, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Obecnie studentka  neurologopedii. Ukończyła wiele szkoleń i kursów kwalifikacyjnych, m.in.: Makaton, fonogesty, kurs języka migowego, wczesne wspomaganie rozwoju i edukacja uczniów autystycznych, metoda Knillów w pracy  z dzieckiem o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

PIOTR WEBER

Piotr Weber – katecheta w Przedszkolu Rodzinnym Arka w Nowym Tomyślu. Nauczyciel dyplomowany z 25-letnim stażem pracy. Absolwent teologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza oraz Studium Liturgiczno-Muzycznego na Papieskim Wydziale Teologicznym w Poznaniu. Zajęcia prowadzi z użyciem instrumentów muzycznych i różnorodnych prac plastyczno-technicznych. Organista kościelny i kierownik scholi parafialnej. Ojciec pięciorga dzieci. Interesuje się turystyką rowerową i stolarstwem.

Czytaj dalej: Organ prowadzący