Msza Święta w Arce

Fundamentem Szkoły i Przedszkola Arka są wartości chrześcijańskie. Wierząc, że najcenniejszą formą modlitwy, dla każdego chrześcijanina jest Msza św., dnia 12.06.2018r. w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiona została Msza św. w intencji Arki. Uczestniczyli w niej dzieci, rodziny, kadra, przyjaciele oraz parafianie. Obstawą liturgiczną zajęli się uczniowie oraz dzieci, którzy przeczytali czytanie, modlitwę powszechną, zaśpiewali psalm, czy też ponieśli dary. Oprawę muzyczną zapewniła Pani Kamila Kurcewicz, za co bardzo dziękujemy. Liczymy, że wspólna Eucharystia w intencji Arki stanie się nasza tradycją. Wczoraj odbyła się również Msza Święta tym razem w murach naszego przedszkola. Dziękowaliśmy podczas niej za przeżyty rok szkolny.

Scroll to Top

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress