Orszak Trzech Króli

Już kolejny raz ulicami naszego miasta przeszedł Orszak Trzech Króli. Wśród uczestników tego wydarzenia, nie zabrakło również naszych przedszkolaków. Dzieci z naszego przedszkola bardzo łatwo było znaleźć w tłumie Króli, ponieważ każdy z nich miał piękne przebranie, które można zobaczyć na zdjęciu. Uczestnicy Orszaku otrzymali tekturowe korony na głowę oraz naklejki z którymi dumnie przemierzali wyznaczoną trasę. Podczas drogi śpiewaliśmy kolędy i z uśmiechem wykrzykiwaliśmy na cześć Króli. Na mecie czekały na nas kolejne niespodzianki. Przy Muszli Koncertowej wspólnie kolędowaliśmy, a harcerze częstowali świąteczną herbatą i ciasteczkami. Wróciliśmy do domu zmarznięci, ale szczęśliwi, bo był to bardzo owocny dzień.
Scroll to Top

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress