Wiosenne drzwi otwarte

W sobotę 6 kwietnia odbyły się w naszym przedszkolu i szkole kolejne już Drzwi Otwarte, czyli zajęcia podczas, których chętne osoby mogą poznać bliżej naszą placówkę. Tym razem uczniowie dowiedzieli się jak przebiegają lekcje z języka angielskiego oraz czym są zajęcia harcerskie. Dzieci starsze wzięły udział w grze terenowej, w której poszukiwały punktów zaznaczonych na mapie, by odnaleźć zadania pozwalające na wykształcenie u dzieci biegłości w posługiwaniu się tym językiem. Między innymi segregowały przedmioty według kolorów i kształtów, łączyły obrazki z słówkami, odszukiwały ukrytych kwiatów przy pomocy obcojęzycznych wskazówek. Dzieci młodsze natomiast zostały w sali przedszkolnej by wziąć udział w dynamicznych grach i zabawach podczas, których uczyli się języka w sposób naturalny i swobodny.

Scroll to Top

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress