XVI BIEG ULICZNY W ŁOMNICY

Arkowicze wzięli wczoraj udział w XVI biegu ulicznym w Łomnicy, zorganizowanym przez Uczniowski Klub Sportowy „Bór” w Łomnicy. Zawodnicy startowali w odpowiednich kategoriach wiekowych. Celem zawodów była popularyzacja świadomej potrzeby aktywności ruchowej w czasie wolnym, promocja biegania jako sposób na zdrowy tryb życia oraz popularyzacja biegania wśród dzieci i młodzieży. Nasi uczniowie spisali się wzorowo!

Oto wyniki:

W kategorii przedszkola, na podium stanęła Marysia (I miejsce) i Nastka (II miejsce) oraz Adam (I miejsce) i Klaudiusz (II miejsce), w kategorii dziewcząt z I klasy III miejsce zajęła Elizabeth, w kategorii chłopców, I miejsce zajął Leon a III Natan. W kategorii chłopców z III klasy zaszczytne I miejsce zajął Jonny, a III miejsce zajął Jakub. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom udziału w zawodach!

Scroll to Top

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress